26 Lis Brak komentarzy admin Blog , ,

Jeżeli myślisz o zwiększeniu masy mięśniowej to możesz się zainteresować ćwiczeniami na siłowni a także dobrą dietą. Pewnym z najskuteczniejszych treningów dzięki, któremu w szybkim czasie wyrobisz mięśnie jest trening fbw. Poprzez skrót fbw rozumiemy Full Body Workout czyli ćwiczenia całego ciała. Dzięki niemu w dość szybkim okresie możesz dołożyć mięśni na własne ciało, jeżeli będziesz miał szczęście zgubisz również zbędny balast jakim jest tkanka tłuszczowa. Jest to trening wyjątkowo polecamy dla osób rozpoczynających swoją przygodę z siłownią, jednakże też zaawansowani użytkownicy nie będą rozczarowani.
Jeżeli myślisz o rozpoczęciu ćwiczeń na siłowni powinieneś też starać się zmienić swój jadłospis, przez co wyniki będą również szybsze. Powinieneś przede wszystkim zwiększyć konsumpcję białka zwierzęcego, najlepsze artykuły mające dobrej jakości białko to jaja od kur, mięsa chude jak np. szynka wieprzowa, filet z kurczaka a także mięso wołowe. Innym istotnym produktem są zdrowe tłuszcze znajdujące się między innymi w tłustych rybach, orzechach i mięsach. Należy unikać nienaturalnych tłuszczy zawartych w ciastkach, deserach oraz margarynach do smarowania chleba.
Ostatnim istotnym makroskładnikiem są węglowodany. Najodpowiedniejszymi ich źródłami są ryż, ziemniaki, płatki owsiane jak również rozmaitego rodzaje kasze.