18 Gru Brak komentarzy admin Blog , ,

Zbliża się lato, a Ty nadal nie masz odpowiedniej figury tak znakomitej, aby pokazać się innym na plaży. Wszyscy z nas chcieliby się dobrze prezentować, zatem jeżeli ty również pragniesz wyglądać naprawdę niesamowicie albo próbujesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz kształt ciała, to zdecydowanie znajdujesz się w idealnym miejscu! Mamy na to trochę sposobów. Miej na uwadze jednak istotne jest, aby przy tym spożywać niemałą wcale ilość wody, możesz dodatkowo dodawać do niej zieloną limonkę. Chcę zaproponować więc przykładowe trzy rozwiązania, aby pozyskać idealne ciało.

1. Pomyśl o jadłospisie
To ważne co dajesz własnemu ciału, z tego przecież najwięcej zyskujesz energii. Spisz najlepiej listę tego, co często spożywasz a co rzadko lub w ogóle. Dobrze by było byś nadrobił i dopełnił ewidentne braki i wyrównał optymalnie swój jadłospis. Bez wątpliwości dostosowując ją do potrzeb twoich zapotrzebować energetycznych.

2. Regularność.
Istotne jest byś był wytrwały, w w swoich decyzjach i regularnie troszczył się o swoją dietę i o regularność odbywanych co rusz ćwiczeń.

3. Ćwiczenia na rzeźbę.
Istotne jest byś na początku podjął istotną decyzję czy potrzebujesz pozbyć się jakiś zbędnych kilogramów tłuszczu. Jeśli tak to radzę rozpocząć od ćwiczeń i aktywności przyspieszających metabolizm. Mogą być to np.: biegi, jazda rowerowa, jazda na rolkach lub zumba. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę wyeksponować swoje mięśnie i nie posiadasz tłuszczu, to zrób jedynie te ćwiczenia.
1. Pompki – przede wszystkim chodzi o to, by jak najdłużej je wykonywać. Podpór z nogami i rękami wyprostowanymi doskonale oddziałuje na pracę mięśni przedniej części tułowia pleców, pośladków, jak i kończyn górnych.
2. Przechodzenie z podporu gdzie mamy wyprostowane ręce do podporu o ugiętych rękach.
3. Brzuszki.
Tutaj im więcej rodzajów tym lepiej. Skośne, zwykłe itd.
4. Przysiady. Mogą być z obciążeniami. Świetnie oddziałują na pracę mięśni pośladkowych oraz ud.