18 Gru Brak komentarzy admin Blog , ,

Coraz większymi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, oraz co za tym idzie sylwester i noworoczne postanowienia. Większość spośród nas przechyla się na podjęcie własnej przygody ze sportem. Idziemy wtedy na siłownię oraz sprawiamy karnet w promocji „3 miesiące w cenie 2” z możliwością że będzie wówczas powód dłuższej przygody. Niestety wraz z nadejściem wiosny kluby pustoszeją, a nasze postanowienia przechodzą na następny rok. Jak przetrwać w pracy nad sobą?
Słyszałeś kiedykolwiek o treningu obwodowym? Jeżeli nie toż może być właśnie rozwiązanie dla ciebie. Potrafisz go wykonywać na siłowni, natomiast jak brakuje tobie czasu by się tam wybrać – równie dobrze możesz przejść przez wszelakie ćwiczenia w domu. Ten trening jest wyjątkowo męczący oraz z pewnością potrzebne tobie będzie wiele samozaparcia, a efekty są tegoż odpowiednie. Trening obwodowy to wielki plan treningowy, zaplanowany w taki sposób aby w wszystkiej sesji było przynajmniej jedno działanie na zwiększenie głównych grup mięśniowych. Wymaga on odpowiedniej wydolności oddechowej i wytrzymałości mięśniowej, lecz mogą go wykonywać zarówno mmłodzi jak oraz zaawansowani.
Kiedy rozpocząć trening na siłowni? Ciekawym lekarstwem na początek jest jedność z trenerem personalnym. Pokaże ci jak poprawnie wykonywać każde ćwiczenie a także ułoży dla ciebie personalny plan treningowy. Ponadto uzyskasz również porady żywieniowe oraz dodatkową motywację – bycie świadomym tegoż iż ktoś widzi w nas potencjał i walczy wraz z nami daje rzeczywiście dużego kopa. Z czasem konieczna wiedza przyjdzie sama, a ćwiczenia na siłowni stanie się elementem dnia, bez którego będziesz czuć niedosyt.